Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Matejkowicze żegnali rok szkolny na sportowo

  • Dodano: 2016-06-27 08:15, aktualizacja: 2016-06-24 12:39
Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich trenuje nie tylko umysł, ale także i ciało.
 
 
Euro 2016 każdy przeżywa na miarę swoich możliwości i umiejętności, dlatego Matejkowicze pokazali, co potrafią! Była już Matejkowska Strefa Kibica, a  w czwartek  zorganizowano  tradycyjny Dzień Sportu, który popularyzuje zdrowy i aktywny styl życia.  
 
Szkoła zamieniła się w miejsce rozgrywek sportowych, a  całości wydarzenia towarzyszyły barwy biało-czerwone. Program przedsięwzięcia był bardzo bogaty, a największe emocje wzbudziły jak zawsze rozgrywki nauczyciele kontra uczniowie. W imprezie wzięli udział także niezawodni absolwenci, którzy w gościnnych progach Matei pojawiają się przy każdej tego typu okazji. Wyścigi rzędów, skakanka, badminton, piłka siatkowa – każdy znalazł coś dla siebie. Jak zawsze bezkonkurencyjni okazali się uczniowie, ale nauczyciele Matei też radzili sobie całkiem nieźle! W wyścigach rzędów najlepsi byli absolwenci, drugie miejsce zajęła debiutująca w tym dniu 1a, a brąz trafił do 1b. Jak widać, klasy pierwsze zapowiadają się na niezłych sportowców.
Pamiętajmy – w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

R E K L A M A