Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Akcja Lato!

  • Dodano: 2016-06-28 07:45, aktualizacja: 2016-06-27 11:45
Siemianowickie Centrum Kultury, podobnie jak inne instytucje miejskie, wraz z rozpoczęciem wakacji inauguruje cykl letnich zajęć i wydarzeń adresowanych do dzieci oraz całych rodzin, czyli Akcję Lato 2016.
 
 
Akcja Lato w SCK to trwający przez cały lipiec i sierpień cykl bezpłatnych zajęć edukacyjnych, ruchowych, rozwojowych i rozrywkowych. W ramach Akcji przygotowaliśmy łącznie kilkadziesiąt propozycji we wszystkich pięciu oddziałach SCK oraz wydarzenia plenerowe. Oferujemy m.in. zajęcia z historii sztuki, warsztaty plastyczne, ceramiczne, dziennikarskie, telewizyjne, kulinarne, taneczne, teatralne, projekcje filmowe, spotkania z grami planszowymi, zabawy i gry świetlicowe, zabawy fabularne, bale przebierańców, konkurs karaoke, Teatralne Lato pod Chmurką oraz eventy w plenerze.
 
 
Pełen program Akcji Lato z SCK znajdą Państwo na stronie: http://siemck.pl/2462-akcja-lato-z-siemianowickim-centrum-kultury oraz w specjalnie wydanych broszurach „Akcja Lato. Wakacje 2016”, które już od jutra (28.06) dostępne będą w oddziałach SCK, Urzędzie Miasta, innych instytucjach kultury, ośrodkach sportowych oraz punktach użyteczności publicznej.
 
 
Serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty!

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.