Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Biznes przy śniadaniu

  • Dodano: 2017-06-05 09:00

W środę 21 czerwca br. o godzinie 7.30 w SCK Zameczek przy ul. Oświęcimskiej 1, odbędzie się VII Śniadanie Biznesowe dla siemianowickich przedsiębiorców. Poranne spotkania na stałe wpisały się już w kalendarz biznesowych eventów, a grono ich uczestników stale się poszerza. Serdecznie zapraszamy do udziału przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w naszym mieście, szczególnie tych, którzy jeszcze na spotkanku nie byli.

Cykliczne spotkania przy śniadaniu to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które w dalszej perspektywie mogą zaowocować owocnymi kontraktami, bądź ciekawymi projektami.

Śniadanie biznesowe składa się z dwóch części – w  pierwszej uczestnicy mają okazję na krótką prezentację swojej działalności, natomiast w drugiej odbywa się networking, czyli swobodne rozmowy kuluarowe i wymiana wizytówek. Gościem specjalnym nadchodzącego śniadania będzie Prezydent Miasta, Rafał Piech.

Osoby chętne do uczestnictwa w śniadaniu prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń mailowo na adres: investor@um.siemianowice.pl lub kontakt telefoniczny z pracownikami Biura Obsługi Inwestora: Marta Szaleniec 32 760 53 59, Jakub Nowak: 502 693 575, podając:

- Imię i nazwisko uczestnika

- Nazwa firmy

- Branża

- Telefon kontaktowy

Koszt uczestnictwa w śniadaniu wynosi 19 zł. Agenta znajduje się w załączniku. Osoby, które uczestniczyły już w Śniadaniu Biznesowym obowiązane są zaprosić oraz przesłać dane nowego przedsiębiorcy - gościa.

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.