Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Koncert promujący debiutancką płytę Beaty Mańkowskiej

  • Dodano: 2017-09-04 09:00

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na koncert siemianowickiej artystki Beaty Mańkowskiej, promujący jej debiutancki album "Taka właśnie jestem". Koncert odbędzie się w Siemianowickim Centrum Kultury - Bytków w sobotę 7 października o godzinie 17.00.

Gościnnie podczas koncertu wystąpią również: Jacek Silski, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, George Grunwald, Stach oraz Piotr Herdzina. Koncert poprowadzą Sebastian Mierzwa i Piotr Kochanek.

Jak mówi sama artystka: „Taka właśnie jestem..." to tytuł mojej pierwszej płyty, w której zapisałam jak w pamiętniku, owoce swojej pracy, twórczości oraz życiowych przemyśleń. Wszystkie te chwile pragnęłam uchwycić w swoich tekstach, które pisałam po raz pierwszy, chcąc podzielić się z Państwem swoim optymistycznym spojrzeniem na świat, wielką nadzieją na lepsze jutro, szczerą miłością a przede wszystkim głęboką wiarą w realizację marzeń, które wydają nam się często nieosiągalne..."
Bilety na koncert w cenie 40 złotych są dostępne w kasach SCK oraz on-line na: http://www.bilety.siemck.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=599

Koncert promujący debiutancką płytę Beaty Mańkowskiej

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.