Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Przedszkolaki na sportowo

  • Dodano: 2013-12-09 12:15

Na specjalne zaproszenie Stowarzyszenia Społeczno – Edukacyjnego ,,PRO MERITUM”, do najmłodszych studentów, przybył ten najbardziej wyczekiwany ze wszystkich Świętych.

Postanowił osobiście poznać małych sportowców, o których tak wiele dobrego słyszał. To wyjątkowe spotkanie trwało 1,5h. W trakcie niego, w atmosferze radości, uśmiechu i doskonałej zabawy, wszystkie dzieciaki, uczestniczące w zajęciach ,,Przedszkolaki na sportowo” mogły zaprezentować swoje umiejętności i zdolności, nabywane i rozwijane podczas co weekendowych zajęć.

Nasz gość poświęcił uwagę wszystkim, był czas na gry i zabawy, na  zadania sprawnościowe,  na rozmowy z dziećmi i rodzicami. Wielki finał, to oczywiście moment rozdania prezentów oraz wspólne zdjęcia. Gdy Mikołaj popędził rozdawać prezenty kolejnym dzieciom, uczestnicy zabawy mogli jeszcze rozegrać mikołajkowy mecz piłki nożnej.

W imieniu wszystkich dzieciaków dziękujemy Ci Święty Mikołaju za wspólnie spędzony czas  i doskonałą zabawą i oczywiście za wszystkie SUPER prezenty dla SUPER Sportowych Przedszkolaków i już czekamy na kolejne spotkanie z Tobą w przyszłym roku.

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.