Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wtorkowe Salony Stylowe

  • Dodano: 2015-04-30 11:45
Kochanka 1000 i jednej nocy to już ostatnie spotkanie przed Wielkim Finałem jednakże równie emocjonujące. Poruszymy kwestie związane ze zdrowiem kobiety, jej urodą, ale przede wszystkim porozmawiamy o często nieuzasadnionych kompleksach, przełamiemy tabu gadżetów erotycznych oraz odkryjemy kobiecy seksapil. 
 
 
Spotkania Wtorkowych Salonów Stylowych mając na uwadze różnorodność kobiecych potrzeb, od lat zapraszają rozmaitych ekspertów aby pomagali oni te potrzeby zaspokoić. W czwartym sezonie skupiliśmy się na roli kobiety w związku. Rozmawialiśmy już o zadaniach matki i żony, a teraz przyszedł czas na kochankę. Eksperci zaproszeni na spotkanie 5 maja skupią się na kwestiach związanych z seksualnością kobiety oraz jej poczuciem pewności siebie i piękna. Wiele kobiet ocenia  swój wygląd o wiele bardziej krytycznie niż robią to ich partnerzy. Ma to związek także z wizerunkiem kobiet jaki oglądamy w magazynach czy reklamach. Chcąc obalić pewne mity zaprosiliśmy znakomitego fotografa Artura Nyka, który opowie o tym jakie czynniki mają wpływ na to, iż każda kobieta fotografowana wygląda doskonale. Poruszy on także temat fototerapii czyli spojrzenia na siebie okiem fotografa, które może być dużo bardziej przychylne niż nasze. Pomóc w tym może odpowiednio dobrana bielizna i biżuteria. Na spotkaniu gościć będziemy także lek. med. Ewę Puchałę, która opowie o problemach z jakimi możemy zgłaszać się do seksuologa, a często tego nie robimy, ponieważ nie wiemy że można nasze dolegliwości leczyć. Nie zabraknie także ekspertów z zakresu urody takich jak specjaliści od fotoodmładzania  oraz kosmetyków do pielęgnacji. Na spotkaniu poznamy także sekretny zabieg sosowany przez gwiazdy przed każdym ważnym wystąpieniem oraz sposób na to jak mieć dobrą kondycję i jędrne ciało w każdym wieku. Z racji tematu spotkania odwiedzą nas eksperci od gadżetów erotycznych. 
Uczestniczyć w spotkaniu może każda z Pań, która prześle do nas zgłoszenie na adres mail: wss@event-manager.pl . Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
 
 
Zapraszamy 5 maja do Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 4. Szczegóły dotyczące spotkania znajdą Panie na www.wtorkowesalonystylowe.pl 
 
 
 
 
 Patronem medialnym wydarzenia jest portal Siemianowice.net.pl.
Patronat portalu Siemianowice.net.pl

Wtorkowe Salony Stylowe

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.