Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Ogłoszenia / Praca - dam

Dam pracę - Programista JavaScript

JBG-2 Sp. z o.o. JBG-2 Sp. z o.o. to lider w produkcji profesjonalnych urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii. Potwierdzeniem naszej pozycji na rynku są przyznawane corocznie Gazele Biznesu jak i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą. Podstawą naszych sukcesów są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. W obecnej chwili poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko:

Programista JavaScript

Miejsce pracy: Żory, Warszowice (pow. pszczyński)

Opis stanowiska:

  • Programowanie aplikacji w JavaScript
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współprojektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu JavaScript (ES6), pracy w środowisku Node.JS, praktyczna znajomość HTML / CSS, umiejętność korzystania z narzędzi DevTools przeglądarki Chrome (lub odpowiednika) oraz doświadczenia w pracy i znajomość narzędzia Git.
  • Znajomości technologii: nest.js, React/Redux, node.js, Vue.js, Laravel
  • Znajomości języków: TypeScript, JavaScript, JAVA, CSS, HTML, PHP7, SQL
  • Znajomości baz danych : mySQL, mongodb, camo-nedb
  • Znajomość i umiejętność pracy w środowisku systemu Linux

Oferujemy:

  • Pracę w centrali stabilnej firmy,
  • Ambitne wyzwania zawodowe,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole,
  • Umowę o pracę.

Do dokumentów aplikacyjnych proszę o dopisanie oświadczenia zgodnego z poniższym wzorem pod rygorem nierozpatrzenia CV i/lub życiorysu niezawierającego zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz natychmiastowe zniszczenie/usunięcie takich aplikacji:

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie przez „JBG–2” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) ul. Gajowa 5 (Administrator Danych Osobowych) moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prawidłowego przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Dane podaję dobrowolnie oraz wiem, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „JBG–2” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) ul. Gajowa 5. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości (w sytuacji wyrażenia odpowiedniej zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane mogą być udostępnione (w sytuacji wyrażenia odpowiedniej zgody) do JBG sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 46 w celach prowadzonych przez JBG sp. z o.o. rekrutacji.

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

"JBG-2" Sp. z o.o. - info@jbg2.com