Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poszukiwany dwa lata ukrywał się w Rybniku

  • Dodano: 2022-01-13 07:00, aktualizacja: 2022-01-12 21:27

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali mężczyznę w wieku 22-lat, za którym bielski sąd wydał list gończy. Trop doprowadził kryminalnych do Rybnika, gdzie poszukiwany mężczyzna zamieszkał.

22-latek przez 2 lata skutecznie się ukrywał, aby nie trafić za kratki, gdzie miał odbyć wyrok za popełnione przestępstwa narkotykowe. Dzięki pracy siemianowickich stróżów prawa w więzieniu spędzi teraz blisko 7 miesięcy. Gdyby oskarżony stawił się do więzienia, miałby już wyrok za sobą.

Zatrzymanie

Policjanci służby kryminalnej zbierają informacje o osobach, które na podstawie wyroków za przestępstwa powinny przebywać w zakładach karnych, ale ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak właśnie postąpił 22-letni mężczyzna. Zamiast zgłosić się do więzienia, aby odbyć zasądzony wyrok, postanowił ukrywać się. Zamieszkał w Rybniku, jednak został tam namierzony przez policjantów zajmujących się poszukiwaniami z siemianowickiej komendy. Zatrzymany został przekonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.