Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Śląski Klub Golfowy uruchamia w sezonie 2016 Szkółkę Golfową

  • Dodano: 2016-04-08 07:45, aktualizacja: 2016-04-07 11:02
Szkółka przeznaczona jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z naszego regionu, którzy chcą poznać tajniki gry w golfa oraz nauczyć się podstaw gry.
 
 
Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, do wyboru uczestnika w poniedziałek lub wtorek oraz w czwartek lub piątek. Każde zajęcia to dwie godziny lekcyjne (2 x 45 min.), czyli 1,5 godziny zegarowej.
 
 
Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych, juniorów starszych i juniorów młodszych. Godziny rozpoczęcia zajęć zostaną ustalone po wpłynięciu zgłoszeń w porozumieniu z rodzicami i opiekunami dzieci. Uruchomienie szkółki i pierwsze zajęcia przewidziane są na dzień 18 kwiecień 2016. Wszyscy uczestnicy szkółki otrzymują bezpłatnie na czas treningu sprzęt golfowy (kije) oraz dowolną, potrzebną ilość piłek treningowych.
 
 
Opłata za udział w Szkółce Golfowej ŚKG wynosi 50 zł miesięcznie. Opłata za kwiecień 25 zł.
 
 
Zgłoszenia przyjmujemy bezpośrednio w recepcji klubu w Siemianowicach Śląskich przy ul. Sowiej 14, telefonicznie pod nr (32) 608 33 71 lub mailowo na adres biuro@skgolf.pl. Tutaj również można otrzymać odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania.
 
 
Opłatę za udział w Szkółce Golfowej ŚKG należy uiścić razem ze zgłoszeniem w recepcji klubu lub przelewem na konto ŚKG, nr konta: 88 1050 1357 1000 0010 0156 6650. Opłaty za każdy kolejny miesiąc należy dokonać przed pierwszym dniem zajęć w danym miesiącu.
 
 
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika szkolenia, datę urodzenia, adres zamieszkania, nazwę szkoły, do której uczęszcza oraz imię i nazwisko opiekuna, z którym należy się kontaktować, nr telefonu kontaktowego i adres mailowy. 
 
 
UWAGA: Wszyscy juniorzy po opłaceniu składki do Polskiego Związku Golfa, która wynosi 20 zł, mogą grać na naszym polu bezpłatnie przez cały sezon.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.