Katalog firm

dodaj firmę

TULUM – Masaże Balijskie

Logo TULUM – Masaże Balijskie Siemianowice Śląskie

Adres i telefon

ul. Chmielna 25
41-209 Sonsowiec
Godziny otwarcia: 10:00-22:00
  • Poniedziałek: 10:00-22:00
  • Wtorek: 10:00-22:00
  • Środa: 10:00-22:00
  • Czwartek: 10:00-22:00
  • Piątek: 10:00-22:00
  • Sobota: 10:00-22:00
  • Niedziela: 10:00-22:00

Oferta

Zapraszamy do TULUM - Masaże Balijskie, naszego wyjątkowego salonu w Sosnowcu, gdzie każda wizyta staje się wyprawą w świat spokoju, harmonii i odnowy. Poznaj tajniki wschodnich tradycji masażu, połączonych z nowoczesnymi metodami relaksacji, oferującymi niezapomniane doświadczenie, które odżywi zarówno ciało, jak i umysł.

Masaż Tajski

Masaż tajski to unikatowe połączenie akupresury, delikatnego rozciągania oraz medytacyjnych technik oddychania, które razem tworzą terapię wspierającą zarówno ciało, jak i ducha. Ta praktyka, znana z harmonijnego połączenia różnych elementów, pomaga w uwolnieniu napięcia, zwiększeniu elastyczności oraz poprawie ogólnego samopoczucia. Przyjdź i pozwól naszym doświadczonym terapeutom wprowadzić Cię w świat tajskiej filozofii zdrowia, gdzie każdy ruch i dotyk ma na celu przywrócenie wewnętrznej równowagi.

Masaż Kamieniami w Sosnowcu

Masaż kamieniami to głęboko relaksujący zabieg, który łączy terapeutyczne ciepło z tradycyjnymi technikami masażu, by dostarczyć ulgi zmęczonym mięśniom i odprężyć umysł. Wykorzystanie gładkich, podgrzewanych kamieni bazaltowych, położonych w kluczowych punktach na ciele, pozwala na głębsze przenikanie ciepła i relaksację napiętych mięśni. Ta holistyczna praktyka nie tylko łagodzi ból i stres, ale również wprowadza w stan głębokiego odprężenia, promując zdrowie i witalność.

W TULUM - Masaże Balijskie w Sosnowcu stawiamy na profesjonalizm i dbałość o detale, aby każda wizyta przekształciła się w niezapomnianą podróż do świata relaksu i regeneracji. Nasze doświadczone masażystki, korzystając z najlepszych technik i tradycji, zapewniają wyjątkowe doświadczenie, które odmieni Twoje postrzeganie masażu. Zapraszamy do naszego salonu, by na własnej skórze przekonać się o magicznym działaniu naszych zabiegów.
 

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.