Wiadomości z Siemianowic Śląskich

27-latek zatrzymany za groźby do matki oraz zniszczenie drzwi mieszkania i radiowozu

  • Dodano: 2024-01-03 12:15

Policjanci zatrzymali 27-latka, który wykrzykiwał groźby karalne do swojej matki i uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania. Przed przyjazdem mundurowych uciekł, a gdy byli oni w środku na interwencji, uszkodził radiowóz. Dalszą część sylwestrowej nocy w przebraniu pirata spędził w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiał. Wczoraj usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do rodziców.

Zatrzymanie za groźby karalne i zniszczenia w Siemianowicach Śląskich

Sylwestrową zabawę w kajdankach w policyjnym areszcie zakończył 27-letni siemianowiczanin, którego zatrzymali policjanci. Mundurowi zostali wezwani przez wystraszonych rodziców, do mieszkania których dobijał się syn i kierował wobec matki groźby karalne. Przed przyjazdem policjantów agresor uciekł. Został on szybko namierzony przez stróżów prawa. Okazało się, że kiedy mundurowi przeprowadzali interwencję, 27-latek swoją złość rozładował na policyjnym radiowozie.

Zatrzymany usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do matki, zniszczenie drzwi wejściowych do mieszkania oraz radiowozu. Za zniszczenie mienia grozi nawet 5 lat więzienia. Podejrzany został doprowadzony do prokuratora, który zastosował wobec niego policyjny dozór i zakazał zbliżania się do rodziców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również