Wiadomości z Siemianowic Śląskich

7 Biegowe Spotkanie z Anią oraz Nordic Walking za nami!

  • Dodano: 2024-05-28 12:15

Prawie 150 miłośników rekreacyjnego biegania i nordic walking, stanęło na starcie „Biegowego Spotkania z Anią oraz Nordic Walking”, aby uczcić pamięć tragicznie zmarłej przed ośmiu laty Anny Rembierz, wieloletniego pracownika siemianowickiego Urzędu Miasta.

Pobiegli dla Ani

Każdy uczestnik imprezy startował w stroju sportowym z różowym akcentem, ulubionym kolorem Ani. Na mecie z kolei każdy otrzymał pamiątkowy medal, wodę oraz słodki poczęstunek. Bieg tradycyjnie wsparła rodzina Ani. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w imprezie oraz wolontariuszom za pomoc w zabezpieczeniu trasy i biura zawodów, w szczególności uczniom ZS Cogito I Liceum Ogólnokształcącego.

Organizatorami imprezy był Wydziału Kultury i Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”, którzy serdecznie zapraszają na pozostałe imprezy sportowo-rekreacyjne, które odbędą się na terenie naszego miasta. A kolejny bieg i nordic walking z cyklu Cztery Pory Roku pn. „Biegi Lata oraz Nordic Walking” już w 6 lipca 2024 roku.

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śląskie / fot. UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również