Wiadomości z Siemianowic Śląskich

75. Tour de Pologne - zostań wolontariuszem!

  • Dodano: 2018-06-20 07:45, aktualizacja: 2018-06-19 23:37

Milowymi krokami zbliża się moment, w którym światowa czołówka kolarska ponownie zawita do Polski, by rywalizować w jubileuszowym, 75. Tour de Pologne.

Już 5 sierpnia 2018 r. (niedziela), w godzinach popołudniowych, dziewiąty rok z rzędu, rywalizację najlepszych kolarzy, walczących o zwycięstwo w najbardziej prestiżowej imprezie kolarskiej w naszym kraju, zobaczyć będą mogli również mieszkańcy Siemianowic Śląskich. Tradycyjnie też uczestnicy 75. Tor de Pologne walczyć będą w naszym mieście o punkty Lotnej Premii, w ramach II etapu imprezy, którego trasa wiodła będzie z Tarnowskich Gór do Katowic.

W związku z organizacją przejazdu peletonu kolarskiego przez nasze miasto i koniecznością zabezpieczenia trasy na terenie miasta oraz organizacji imprez towarzyszących na Rynku Miejskim, Wydział Kultury i Sportu UM Siemianowice Śląskie poszukuje wolontariuszy, którzy gotowi są pomagać przy tym przedsięwzięciu !

Osoby zainteresowane wolontariatem przy Tour de Pologne powinny spełniać następujące warunki:

ukończone 16 lat,

komunikatywność,

dyspozycyjność w dniu 5 sierpnia 2018 r.

Zapewniamy:
- współpracę w miłym towarzystwie,

- możliwość nabycia nowych doświadczeń i umiejętności,

- zaświadczenie wolontariackie.

Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny (32 765 62 92 lub 96, 97) lub osobisty (ul. Fitznerów 3,I piętro, pokój 4 - Willa Fitznera) lub mailowy (k_nos@um.siemianowice.pl, n_stolorz@um.siemianowice.pl, j_byc@um.siemianowice.pl).


Źródło: UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również