Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Czekoladowi złodzieje

  • Dodano: 2018-02-20 12:30

Nagranie z monitoringu jednego ze sklepów i świetne rozpoznanie siemianowickich stróżów prawa przyczyniły się do zatrzymania złodziei.

30-latek i jego o 9 lat młodszy kolega bez żadnych skrupułów z półki sklepowej ukradli kilkadziesiąt bombonierek czekoladowych. Zostali namierzeni, gdy część z nich oferowali do sprzedaży przygodnie napotkanym osobom. Sklepowi złodzieje usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi im nawet 5 lat więzienia.


Do jednego ze sklepów śmiało weszła dwójka mężczyzn. Od początku nie byli oni nastawieni na zakupy. Ich celem były czekoladowe bombonierki, które bez żadnych skrupułów zabrali z regałów i schowali. Tym sposobem opuścili linię kas nie płacąc za nie. O kradzieży zostali powiadomieni mundurowi, którzy natychmiast przejrzeli zapis z monitoringu. Na nagraniu rozpoznali od razu jednego ze złodziei. Następnego dnia został on zatrzymany razem ze swoim młodszym kolegą. Przedsiębiorcza para miała przy sobie część skradzionego łupu, który oferowała przechodniom do sprzedaży. Okazało się, że kompan razem z 30-latkiem kradł bombonierki w sklepie. Oboje zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty za kradzież czekoladowych bombonierek. Grozi im za to przestępstwo nawet 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.