Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Doradcy podatkowi niepełnosprawnym - akcja przedłużona do 28 maja br.

  • Dodano: 2020-05-25 08:15, aktualizacja: 2020-05-23 13:48

Śląski Oddział KIDP już po raz jedenasty organizuje akcję pomocy w rozliczeniach podatkowych „Doradcy podatkowi niepełnosprawnym”.


Z bezpłatnej pomocy doradców podatkowych przy sporządzaniu zeznań podatkowych za rok 2019 skorzystać mogą podatnicy z niepełnosprawnością, jak i osoby, na których utrzymaniu pozostają osoby niepełnosprawne. Mogą oni uzyskać m.in. niezbędne informacje na temat możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków.


Udzielanie konsultacji podatkowych odbywa się dwa razy w tygodniu (we wtorki i w czwartki) w godzinach od 9.00 do 15.00 do 28 maja 2020 roku pod numerem telefonu 513-152-218.

Akcja polegała na udzielaniu przez doradców podatkowych bezpłatnych konsultacji telefonicznych w sprawie rozliczeń rocznych na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Akcja pomocy osobom z niepełnosprawnością Oddziału Śląskiego KIDP prowadzona będzie z Departamentem Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Google NewsSubskrybuj Siemianowice.net.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również