Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Drukarka 3D w Bibliotece

  • Dodano: 2018-02-26 07:45, aktualizacja: 2018-02-23 14:45

Jeżeli jesteś seniorem głodnym nowych technologii, nie boisz się wyzwań albo chcesz podszkolić swoje technologiczne umiejętności zapraszamy do Biblioteki.

Przez ostatnie 10 lat nauczyliśmy setki seniorów jak nie bać się komputera, oraz tego, że może on być naszym przyjacielem, niezwykle pomocnym. Że dzięki niemu można bezpłatnie kontaktować się z najbliższymi, sprawdzić godziny otwarcia instytucji czy rozkład jazdy, zapłacić za rachunki. To tylko ułamek tego, jakie możliwości daje nam komputer z dostępem do Internetu. Jeżeli jesteś seniorem, zapraszamy na warsztaty komputerowe do naszej Biblioteki. Nowością jest także drukarka 3D, którą także chcemy przybliżyć Wam drodzy seniorzy.

Pokażemy czym jest druk przestrzenny, jak z niej korzystać, jakie daje nam możliwości oraz jakie cudeńka można za jej pomocą stworzyć. Opowiemy jakie ma zastosowanie w przemyśle, a nawet medycynie a także innych dziedzinach. Seniorze, jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, chcesz nauczyć się obsługi komputera, jesteś zainteresowany pokazem drukarki 3D przyjdź do nas lub zadzwoń. 32 228 13 29.
Zapraszamy!

autor: Miejska Biblioteka Publiczna

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również