Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dwóch młodych mężczyzn znieważyło policjantów!

  • Dodano: 2022-05-18 07:00, aktualizacja: 2022-05-17 20:35

Policjanci z patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 lat, którzy wkrótce poniosą odpowiedzialność karną za znieważenie mundurowych.

Podczas nocnego patrolowania centrum miasta policjanci usłyszeli wykrzykiwane do nich niecenzuralne i obraźliwe zdania. Gdy zatrzymali się, zobaczyli, jak w kierunku parku ucieka osoba. Natychmiast ruszyli za nią w pościg i już po chwili uciekinier był w rękach mundurowych. Pomimo założonych kajdanek jego temperament nie zmalał i w dalszym ciągu wyzywał policjantów obraźliwymi zdaniami. Zatrzymanemu mężczyźnie chcieli pomóc jego znajomi, którzy otoczyli radiowóz i żądali wypuszczenia swojego kolegi. Jeden z nich wbiegał pod jadący pojazd i także obrażał policjantów. Mężczyzna podzielił los swojego kompana i został zatrzymany.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani to mieszkańcy Siemianowic w wieku 23 lat. Śledczy przedstawili im dzisiaj zarzuty za znieważenie funkcjonariuszy Policji, za co grozi nawet 1 rok więzienia. Dodatkowo okazało się, że 23-latek, który jako pierwszy sprowokował spotkanie ze stróżami prawa, był poszukiwany do odbycia kary 10 dni w więzieniu. Policyjnym konwojem został przetransportowany do zakładu karnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również