Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Działki inwestycyjne już wkrótce w sprzedaży

  • Dodano: 2020-09-18 06:30, aktualizacja: 2020-09-17 16:44

W najbliższych miesiącach w Urzędzie Miasta odbędą się przetargi dotyczące sprzedaży działek inwestycyjnych zlokalizowanych w naszym mieście.

Do sprzedaży przygotowane zostały tereny inwestycyjne zlokalizowane między innymi w rejonie ulic: Budowlanej, Śląskiej, Wyzwolenia, Żwirowej oraz Alei Młodych.

Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomości wyznaczone do sprzedaży położone są na terenach przeznaczonych pod działalność przemysłową oraz usługową.

W najbliższym czasie podczas przetargu będzie można nabyć działki w następujacych lokalizacjach:

  • Działka nr 51-520/18 położona przy ul. Śląskiej o powierzchni 1 910m², zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego położona jest w terenie zabudowy usługowej. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Śląskiej. Warunkiem udziału w przetargu, który odbędzie się  7 października 2020 r. w siemianowickim magistracie jest wpłata wymaganego wadium do dnia 2 października br.
  • 4 działki przy Alei Młodych położone w terenie oznaczonym symbolem U – tereny zabudowy usługowej. Nieruchomości posiadają dostęp do podstawowego uzbrojenia tj. wody, kanalizacji, energii elektrycznej. Przetargi odbędą się 15 października, warunkiem udziału jest wpłata ustalonego wadium do dnia 9 października br. Powierzchnie wyznaczonych do sprzedaży działek oscylują w granicach od 2 162m2 do 2 799m2.
  • Działka nr 21-4870/293 o pow. 11 873m2  położona w rejonie ul. Ks. Jana Kapicy. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta i przeznaczona jest pod działalność usługową. Cena wywoławcza wynosi 1 700 000,00 zł netto, wadium należy wnieść w terminie do dnia 2 listopada br. Przetarg odbędzie się 5 listopada w siemianowickim magistracie.

Szczegółowe informacje na temat powyższych nieruchomości znajdują się w ogłoszeniach przetargowych dostępnych w załączeniu.

Informacje na temat terenów inwestycyjnych wyznaczonych i planowanych do sprzedaży znajdują się na stronie http://www.invest.siemianowice.pl/ w zakładce oferty inwestycyjne.

Działki inwestycyjne już wkrótce w sprzedaży

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również