Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dzień dla Biznesu w Siemianowicach Śląskich

  • Dodano: 2022-06-30 06:30, aktualizacja: 2022-06-29 21:43

W piątek 24 czerwca br. w SCK Zameczek odbył się "Dzień dla Biznesu".

Dzień dla Biznesu

Zaczął się on od pysznego porannego Śniadania Biznesowego, którego celem było nawiązanie relacji pomiędzy zebranymi przedsiębiorcami, co w przyszłości może skutkować nowymi projektami biznesowymi – a wiemy od samych uczestników śniadań, że udział w takich spotkaniach przynosi im wymierną korzyść. Tym samym zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu wydarzeniach po przerwie wakacyjnej.  

Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od krótkiej autoprezentacji każdego z uczestników i ich firm. Po części oficjalnej rozpoczęła się właściwa część spotkania, czyli bezpośrednie rozmowy pomiędzy zgromadzonymi przedsiębiorcami.  

Po śniadaniu rozpoczęło się bezpłatne szkolenie pod nazwą "Jak usprawnić Swój Biznes metodą Lean Management". W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzieli się jak zwiększyć wydajność, produktywność i efektywność finansową swojej działalności, jak podnieś jakość pracy, a także jak zaoszczędzić czas. Organizatorzy szkolenia przygotowali wiele ciekawych aktywności, dzięki której łatwiej można było poznać i zrozumieć pojęcie LEAN Management, a także jak zastosować zdobytą wiedze w praktyce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również