Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Festyn Majowy na Tuwimie

  • Dodano: 2018-04-27 14:00

Jak co roku Siemianowickie Centrum Kultury - Jarzębina zaprasza w czwartek 3 maja na Festyn Majowy na osiedlu Tuwim. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Bernadeta Kowalska.

Na scenie pojawią się także zespoły Wesoła Biesiada oraz Kapela Góralska, która w przerwach pomiędzy utworami muzycznymi zaprezentuje także swoje poczucie humoru jako formacja kabaretowa ,,Truteń”. Zabawę zakończy tradycyjny pokaz sztucznych ogni. Nie zabraknie również stoisk gastronomicznych, a od godziny 16.00 zaplanowano gry i zabawy dla dzieci.

Bernadeta Kowalska nie kreuje się na gwiazdę choć w ten majowy wieczór tak ją nazywamy. Jak sama mówi, w śpiewaniu najważniejszy jest kontakt z publicznością i autentyczna radość ze śpiewania. Od kilkunastu lat obecna jest na scenach naszego regionu, dzieli się z nami swoją radością poprzez stałą obecność w rozgłośniach radiowych. Efektem jej dorobku artystycznego są wydawnictwa płytowe, w tym „Piękne kwiaty, dobre słowa”.

Z kolei góralskie klimaty i energetyczne brzmienie zapewni „Kapela góralska”, która porwie widza także swym humorystycznym podejściem do życia jako kabaret „Truteń”. Całości dopełni Wesoła Biesiada, która zapewni dobrą zabawę na biesiadną nutę i sprawi, że wspólnie z nimi śpiewamy i zatańczymy! Serdecznie zapraszamy!

autor: Karolina Gera - SCK

Festyn Majowy na Tuwimie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również