Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Finał CoDesign w sobotę, obecność mieszkańców obowiązkowa

  • Dodano: 2018-08-28 13:15

W naszym mieście odbywa się międzynarodowe sympozjum Urban Reneval – CoDesign Your P(a)lace, a uzupełnieniem pracy zespołów roboczych składających się ze studentów z całego świata, jest Smart Camp Siemianowice 2018 – Przestrzeń kreacji, kreacja przestrzeni, -kreatywny kampus, gdzie mieszkańcy mogli szukać nowych ispiracji w ramach czterech cyklów warsztatów: #CAMP DESIGN'u, #CAMP EKSPRESJI, #CAMP EMOCJI, #CAMP INSPIRACJI.

Podczas konferencji Urban Reneval – CoDesign Your P(a)lace polscy i zagraniczni projektanci zaprezentują propozycje usług, z których jedna zostanie wdrożona na terenie rewitalizowanego Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Siemianowicach Śląskich.

Finałem obu imprez będą jutrzejsze prezentacje wypracowanych dla miasta i Pałacu Inspiracji pomysłów usług społecznych, na które serdecznie zapraszamy, a które mogą zostać stworzone dla dobra mieszkańców i dalszego rozwoju społeczno-gospodarczego miasta. Warto poznać punkt widzenia gości z zagranicy, którzy inaczej mogą widzieć szanse i zagrożenia dla miasta oraz wydobywać słabe i mocne strony naszej gminy na światło dzienne. Otwarte prezentacje rozpoczną się w sobotę 25 sierpnia br. w Parku Tradycji o godz. 12.00.

W ramach wydarzenia zostaną wybrane dwa rozwiązania: jedno decyzją komisji składającej się z polskich i zagranicznych specjalistów, drugie decyzją publiczności!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny lecz wymaga rejestracji internetowej na stronie: https://codesignyourpalace.evenea.pl/.

autor: Piotr Kochanek, Paweł Cwalina fot. Wojciech Mateusiak

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również