Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

"Firma na Start"- rusza kolejna edycja

  • Dodano: 2020-01-09 11:45

Masz pomysł na firmę? Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej? Zgłoś się do konkursu i wygraj laptop, tablet lub czytnik e-book!

Ruszyła kolejna edycja konkursu na najlepszy biznesplan pn. „Firma na Start”. Konkurs skierowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkoły ponadpodstawowej, uczącej się lub zamieszkałej w Siemianowicach Śląskich.

Zadaniem uczestników jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w naszym mieście. Konkurs składa się z dwóch etapów – pierwszy obejmuje nabór oraz ocenę formalną zgłoszonych formularzy i biznesplanów, spośród których wyłonionych zostanie do ośmiu prac, które zakwalifikują się do finału. W drugim etapie odbędzie się prezentacja finałowych pomysłów na biznes przez ich autorów przed kapitułą konkursową. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – laptop, tablet, czytnik e-book... czyli jest o co walczyć!

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie. Kompletne zgłoszenia, tj. Formularz Zgłoszeniowy (Załącznik nr 1), Opis pomysłu na biznesplan (Załącznik nr 2) oraz w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę rodzica /opiekuna prawnego na udział w konkursie (Załącznik nr 3) należy przesłać do dnia 28 lutego 2020 r. drogą elektroniczną na adres investor@um.siemianowice.pl, w tytule wiadomości wpisując „Firma na Start”.

Więcej informacji na temat konkursu udzieli Marta Szaleniec-Michalik, tel. 32 760 53 59, m_szaleniec@um.siemianowice.pl.

Załączniki

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.