Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Groźnie wyglądająca kolizja na ulicy Krupanka

  • Dodano: 2021-08-26 12:15

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 14.30 na ulicy Krupanka, gdzie czołowo zderzyły się dwie osobówki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca suzuki zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadącego forda. Z uwagi, iż jest to trasa o dużym natężeniu ruchu, utworzyły się korki. Obie kierujące zostały zabrane do szpitala na konsultację lekarską, gdzie na obserwacji pozostała sprawczyni jadąca suzuki.

52-letnia kobieta jechała suzuki ulicą Krupanka w stronę Siemianowic. Nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z fordem. Na miejscu czynności wykonywali policjanci i strażacy. Z uwagi, iż trasą tą porusza się dużo pojazdów,  utworzyły się korki. Zarówno kierująca suzuki, jak i druga z kierujących fordem zostały zabrane do szpitala na konsultację lekarską. Na obserwacji pozostała tam 52-latka. Jak ustalili policjanci kierująca suzuki nie czuła się tego dnia dobrze i nagle straciła przytomność, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i doprowadziło do zderzenia z fordem. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości obu uczestniczek zdarzania drogowego- kierujące były trzeźwe.

Ten przypadek pokazuje, jak ważny jest stan psychofizyczny kierującego. W sytuacji złego samopoczucia odradzamy wsiadania za kółko i zalecamy skorzystanie z innych rozwiązań dotarcia do zamierzonego celu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Morfeusz

    Fajtłapy się spotkały hehe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.