Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Już w środę! Otwarcie CrossFit na Wróbla

  • Dodano: 2018-09-11 07:45, aktualizacja: 2018-09-11 07:39

Już w środę, 12 września, o godz. 17.00 spotykamy się na otwarciu siłowni CrossFit, na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego przy ul. Wróbla w Siemianowicach Śląskich.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich sympatyków i zwolenników tej nowej metody treningowej, która staje się obecnie coraz bardziej popularna. Polega ona na wykonywaniu na zmianę, w krótkim czasie, intensywnych ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych i gimnastycznych, o dużym stopniu zróżnicowania, najczęściej w grupie.

Siemianowicki CrossFit jest pierwszym takim obiektem w naszym mieście i – zważywszy na rosnącą popularność tego typu ćwiczeń – z pewnością nie ostatnim.

Przy okazji uroczystego otwarcia nowej siłowni można będzie skorzystać z wielu atrakcji. Największą będzie z pewnością pokaz oraz warsztaty typowego treningu crossfitowego, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z firmy INTERFIT.

Zainteresowani właściwą dietą skorzystają z pewnością z porad w kwestii zdrowego żywienia.

Na tych, którzy do diety podchodzą z dystansem :-) czekają lody, popcorn i wata cukrowa.

Wszyscy natomiast będą mogli sobie zafundować malowanie "buźki" – z fachową pomocą wolontariuszy.

Siłownia CrossFit będzie znakomitym dopełnieniem znajdującego się przy ul. Wróbla okazałego i bardzo funkcjonalnego kompleksu rekreacyjno-sportowego, który oferuje mieszkańcom Siemianowic Śląskich oraz wszystkim odwiedzającym nasze miasto, wiele różnorodnych i atrakcyjnych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Piotr Pindur

Już w środę! Otwarcie CrossFit na Wróbla

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również