Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kolejne bezpłatne szkolenia z PPK

  • Dodano: 2020-07-21 08:00, aktualizacja: 2020-07-21 08:19

Urząd Miasta zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia otwarte na temat ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych organizowane przez Agencję Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju.

W Siemianowicach Śląskich zaplanowane są dwa terminy szkoleń – 27 sierpnia o g. 10.00 oraz 28 października o g. 10.00. Spotkania odbędą się w Parku Tradycji, mieszczącym się przy ul. E. Orzeszkowej 12 w Siemianowicach Śląskich.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://tiny.pl/tbtn7.

Czym jest PPK?

Pracownicze Plany Kapitałowe to powszechny i dobrowolny system długoterminowego oszczędzania, dostępny dla wszystkich osób zatrudnionych, które podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowym. Jest on tworzony nie przez samego pracownika, lecz wspólnie – przy jednoczesnym udziale pracodawców oraz państwa.

W związku z tym, że PPK obowiązują zarówno pracodawców jak i pracowników zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu, gdzie będzie można pozyskać niezbędne informacje.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Alina

    Zawsze szkolenie ludzi w zakresie PPK jest dobrym pomysłem .Takie osoby mogą potem bardzo rzetelnie przekazać pracownikom cała merytorykę wdrażania PPK w danej firmie. W firmie gdzie pracuję bardzo dużo osób było sceptycznie nastawionych ,teraz widać że coraz więcej osób chce właśnie w takiej formie odkładać na przyszłość pieniądze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również