Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kolejni poszukiwani listami gończymi zostali zatrzymani

  • Dodano: 2022-09-22 07:00, aktualizacja: 2022-09-21 19:44

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób od piątku zatrzymali 4 osoby, za którymi sądy wydały listy gończe. Wszyscy mieli trafić za kratki, aby odbyć zasądzone kary za popełnione przestępstwa. 50-latka i 58-latek uniknęli jednak więzienia wpłacając grzywny w wysokości kilku tysięcy złotych.

Zatrzymanie kolejnych poszukiwanych

Skrupulatnie gromadzone przez siemianowickich policjantów informacje przyczyniły się do ustalenia miejsca przebywania i co najważniejsze- zatrzymania 4 poszukiwanych osób. Sądy za nimi wydały listy gończe. Wśród nich była 50-latka, która przez 2 lata ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Informacje operacyjne zdobyte przez kryminalnych wskazywały, że przebywała ona za granicą. W końcu poszukiwana została zatrzymana.

Dzięki temu, że zapłaciła grzywnę, uniknęła doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie musiałaby odsiedzieć swój wyrok. Z tej samej możliwości skorzystał 58-latek. Kolejny poszukiwany w efekcie końcowym także uniknął więzienia. Mundurowi doprowadzili go do prokuratury, gdzie po wykonanych czynnościach został zwolniony. Na przeszło pół roku za popełnione kradzieże trafił natomiast za kratki poszukiwany 31-latek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również