Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Konferencja online w ramach projektu PolSenior2

  • Dodano: 2020-11-23 14:45, aktualizacja: 2020-11-23 16:03

Gdański Uniwersytet Medyczny zaprasza na konferencję - online przedstawiającą wyniki badań przeprowadzonych z udziałem blisko sześciu tysięcy Polaków w wieku od 60 do 106 lat (w ramach projektu PolSenior2).

Co wyniki badań mówią o zdrowiu i sytuacji społeczno-ekonomicznej seniorów w Polsce?

Badanie dotyczyło poszczególnych obszarów stanu zdrowia osób starszych, w tym jakości życia związanej ze zdrowiem. Co wyniki mówią o zdrowiu i sytuacji społeczno-ekonomicznej starszych Polaków będzie można dowiedzieć się podczas konferencji online podsumowujących projekt.

Organizatorzy liczą, że przedstawione dane będą solidną podstawą do lepszego kształtowania polityki zdrowotnej i społecznej tak, aby adekwatnie odpowiadała potrzebom tej części polskiego społeczeństwa w obliczu nieuchronnych zmian demograficznych.

Pierwsza odbędzie się 23 listopada i poświęcona będzie sytuacji społeczno-ekonomicznej osób starszych. Następną zaplanowano na 30 listopada z tematem Wielkie problemy geriatryczne i psychogeriatria. Sytuacja zdrowotna seniorów w Polsce omawiana będzie na spotkaniu 7 grudnia. Więcej informacji oraz zgłoszenia udziału w konferencji na stronach www.konferencjapolsenior2.pl .

Konferencja online w ramach projektu PolSenior2

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.