Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Konkurs "Pracownia marzeń z RodziceDzieci.pl - zmiana terminu

  • Dodano: 2019-05-07 11:15

Jak informuje portal www.rodzicedzieci.pl w związku z długo utrzymującym się strajkiem nauczycieli oraz prośbami szkół, druga edycja konkursu zostaje przesunięta na jesień. Solidaryzując się ze szkołami i chcąc dać równe szanse oraz możliwości wzięcia udziału w konkursie wszystkim zainteresowanym organizator postanowił, że to najlepsze rozwiązanie, by druga edycja zaczęła się wraz z nowym rokiem szkolnym.

Termin drugiej edycji przesunięty na jesień


Od 10 kwietnia do ostatniego dnia miesiąca można zgłaszać szkoły podstawowe z województwa śląskiego do konkursu „Pracownia marzeń z RodziceDzieci.pl”.

Głosowanie na poszczególne placówki rozpocznie się 1 maja

Żeby zgłosić szkołę do udziału w konkursie należy wejść na stronę https://www.rodzicedzieci.pl/zgloszenie-szkoly-do-konkursu/ i wypełnić formularz. Regulamin akcji dostępny jest tutaj https://www.rodzicedzieci.pl/regulamin-konkursu-moja-pracownia-marzen-z-rodzicedzieci-pl-2/ .

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia

Dzień później rozpocznie się drugi etap konkursu, czyli głosowanie na poszczególne szkoły, który potrwa do końca maja. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu całej akcji, która w roku ubiegłym wzbudziła ogromne zainteresowanie oraz wiele emocji. Tym razem również liczymy na dużą frekwencję i zaangażowanie uczniów, ale też nauczycieli, rodziców i bliskich wspierających uczestników. Projekt organizowany jest pod patronatem prezydentów kilku śląskich miast, a także Banku PKO BP.

Przypominamy, że nagrodą główną jest niezmiennie wyposażenie pracowni dydaktycznych i zakup pomocy naukowych

Zwycięskie szkoły otrzymają odpowiednio 5 tys. zł, 2 tys. zł oraz 1 tys. zł. W ten sposób chcemy wspomóc poziom edukacji, ułatwić dzieciom i młodzieży dostęp do nowatorskich rozwiązań naukowych oraz wspierać nowoczesne formy nauczania. Udział w konkursie to szansa dla uczniów na uruchomienie ducha rywalizacji, zawalczenie o wspólne dobro, jakim są naukowe pracownie i sprzęty, które wspomagają naukę, inspirują i rozwijają kreatywność przyszłych dorosłych członków społeczności.Patronem medialnym wydarzenia jest portal Siemianowice.net.pl.
Patronat portalu Siemianowice.net.pl

Konkurs "Pracownia marzeń z RodziceDzieci.pl - zmiana terminu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również