Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Łamał sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą żoną

  • Dodano: 2021-05-24 07:00, aktualizacja: 2021-05-23 19:11

Wezwani na interwencję policjanci po krótkiej penetracji terenu zatrzymali mężczyznę, który wtargnął do mieszkania byłej żony niszcząc drzwi wejściowe.

Kobieta była zmuszona wezwać na pomoc policjantów, ponieważ jej były mąż wtargnął do mieszkania i zaczął ją bić oraz roztrzaskał o ścianę jej telefon komórkowy. Aby dostać się do mieszkania, zniszczył drzwi wejściowe. Wobec 42-latka sąd zastosował zakaz zbliżania się i kontaktowania z byłą małżonką.

Przed przyjazdem mundurowych agresor uciekł, jednak został szybko odnaleziony na mieście

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy. Dzisiaj usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa zniszczenia drzwi i telefonu komórkowego, uszkodzenia ciała i łamania sądowego zakazu. Okazało się także, że w prowadzeniu była sprawa o niealimentację przez niego, więc śledczy przedstawili mu również zarzut do tego postępowania. Za łamanie sądowego zakazu grozi mu nawet 5 lat więzienia. Prokurator na czas trwania tej sprawy objął podejrzanego policyjnym dozorem i zastosował zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego losie zdecyduje teraz sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również