Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Memoriał Kamili Skolimowskiej

  • Dodano: 2018-08-21 12:15

Fundacja Kamili Skolimowskiej, Województwo Śląskie i Stadion Śląski zapraszają mieszkańców Siemianowic Śląskich  w środę, 22 sierpnia na Stadion Śląski na 9. Memoriał Kamili Skolimowskiej – imprezę lekkoatletyczną.

Wstęp jest bezpłatny. Nie są też potrzebne żadne wejściówki – wystarczy po prostu przyjść na stadion i zająć wybrane, wolne miejsce.

Bramy dla widzów zostaną otwarte o godzinie 15.00. Wejście bramami numer 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 20:00.

Wstęp na zawody jest wolny, zajmowanie miejsc na trybunach odbywa się na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Dzieci do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Sugerujemy przybycie na stadion możliwie jak najwcześniej. Przed startem Memoriału na kibiców czekać będą liczne atrakcje – animacje, konkursy, dobra muzyka. Czynnych będzie także wiele punktów gastronomicznych.

Organizatorzy przygotowali także w dniu Memoriału Lekkoatletyczny Piknik Integracyjny – przy bramie nr 4 Stadionu Śląskim w godz. 15:00-18:00 na całe rodziny czekać będzie mnóstwo atrakcji zlokalizowanych w kilku strefach tematycznych. Uczestnictwo we wszystkich aktywnościach jest bezpłatne.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://fundacjakamili.pl/2018/08/14/program-minutowy-memorialu/

Serdecznie zapraszamy!


Źródło: UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również