Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Mikołajki w Siemianowickim Centrum Kultury. Zobacz, co się działo!

  • Dodano: 2023-12-07 12:00

6 grudnia to zawsze pracowity dzień dla świętego Mikołaja, a Siemianowickie Centrum Kultury miało w tym swój spory udział. W naszym mieście wczoraj rozbrzmiewało prawdziwe mikołajkowe szaleństwo z okazji Mikołajek.

Kolejne Mikołajki w Siemianowicach Śląskich

Na Bytkowie Mikołaj z radością obdarowywał dzieci prezentami, zaś w zamian otrzymał od nich piosenkę i mnóstwo uśmiechów. W Parku Tradycji spotkał się z najmłodszymi po specjalnym spektaklu mikołajkowym, a w Zameczku dzieci powitały gościa z dalekiej północy wraz z Teatrem Domino. Mikołaj pamiętał także o Jarzębinie, gdzie po fantastycznej zabawie i śpiewie obdarowywał dzieci prezentami.

Liczne spotkania z Mikołajem na dobre wprowadziły nas w świąteczny nastrój, z którym ochoczo wkraczamy w grudzień. Zapraszamy serdecznie wszystkich na kolejne grudniowe wydarzenia organizowane przez Siemianowickie Centrum Kultury. Bądźcie z nami, aby kontynuować tę wyjątkową atmosferę, dzieląc się radością i tworząc wspólne, świąteczne wspomnienia. - czytamy na stronie UM Siemianowice Śląskie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również