Wiadomości z Siemianowic Śląskich

„Moja Chwila” – zaproszenie do udziału w X edycji

  • Dodano: 2023-08-28 09:45

Śląskie Stowarzyszenie Kulturalne Osób Niepełnosprawnych oraz Siemianowickie Centrum Kultury, zapraszają na X edycję finału Promocja regionu i twórczości śląskiej w środowisku zintegrowanym, w każdym wieku „Moja Chwila” pod patronatem Prezydenta Miasta. Gala laureatów X edycji Promocji regionu i twórczości śląskiej w środowisku zintegrowanym, w każdym wieku „Moja Chwila”, odbędzie się 26 września 2023 w SCK Park Tradycji o godz.16,00. 

Konkurs w kategorii sztuki i wokalu 

Inauguracja konkursu w kategorii sztuki plastycznej, fotografii, poezji, rękodzieła, rzeźby, kulinarnej, odbędzie się 12 września 2023 w SCK Willa Fitzera godz.16,00. Artystów, twórców, amatorów organizator zaprasza do zaprezentowania maksymalnie dwóch dzieł i dostarczenie do SCK Willa Fitzera od 6 do 8 września.

Natomiast konkurs wokalny, wokalno instrumentalny, instrumentalny, odbędzie się 19 września w SCK Jarzębina o godz.16,00 w dwóch kategoriach wiekowych tj. A/ do lat 12, B/ powyżej lat 12. Uczestników X edycji finału Moja Chwila. Organizator zaprasza do zaprezentowania maksymalnie dwóch utworów w tym jeden z nich jako obowiązkowy wykonany w języku polskim.


Źródło: Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również