Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Pierwsze powakacyjne śniadania biznesowe

  • Dodano: 2018-09-20 13:00

Wraz z końcem wakacji wracamy do śniadań biznesowych. Zasady spotkań pozostają bez zmian.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich przedsiębiorców i przedstawicieli firm z terenu naszego miasta lub okolic. Najbliższe poranne rozmowy biznesowe odbędą się już w ten piątek (21.09) o godzinie 7.30 w SCK Zameczek przy ulicy Oświęcimskiej 1. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 25 zł, przeznaczany jest on w całości na pokrycie ceny cateringu. Spotkania przy porannej kawie to świetna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz do zaprezentowania swojej firmy i usług.

Na Śniadania Biznesowe obowiązują zapisy, chętnych prosimy o przesyłanie wiadomości mailowych na adres investor@um.siemianowice.pl podając: imię i nazwisko, nazwę firmy, branżę, adres e-mail oraz numer telefonu.

Prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, zawartych w zgłoszeniu, w celu informowania o działaniach podejmowanych przez Gminę Siemianowice Śląskie oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie”.

Terminy planowanych Śniadań:

- 21 września,
- 19 października,
- 16 listopada
- 14 grudnia.

W razie jakichkolwiek pytań informacji udzieli: Marta Szaleniec

Biuro Obsługi Inwestora

Tel: 32 760-53-59

autor: Marlena Jagoda

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również