Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Pijana kierująca uszkodziła dwa samochody

  • Dodano: 2018-03-20 08:00, aktualizacja: 2018-03-20 07:57

Nocna jazda dla kierującej punto zakończyła się na zaparkowanych przy jezdni samochodach. Przyczyną tego z całą pewnością nie były warunki atmosferyczne, lecz krążący w krwi kobiety alkohol. Wezwani na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości siemianowiczanki.

Okazało się, że miała w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. 27-latka noc spędziła w policyjnym areszcie. Usłyszała już zarzut za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zostali wezwani do kolizji. Wiadomym było, że fiat punto najechał na zaparkowane przy ul. Śmiłowskiego samochody osobowe. Na miejscu okazało się, że kierująca puntem 27-latka była nietrzeźwa. Wcześniej ze swoją koleżanką piła alkohol. Nie była to dla niej żadna przeszkoda, by wsiąść do samochodu i wybrać się na nocną przejażdżkę po mieście. Na całe szczęście podróż pijanej kierującej i jej znajomej nie trwała długo. Nieopodal swojego miejsca zamieszkania wjechała w zaparkowane przy jezdni samochody.

Mundurowi zbadali stan trzeźwości 27-latki. Wynik wskazywał blisko 2,5 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana i noc spędziła w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiała, usłyszała zarzut za popełnione przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi jej nawet 2 lata więzienia. O wysokości kary zadecyduje teraz sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również