Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Pomimo 5-letniego zakazu kierował samochodem

  • Dodano: 2018-04-17 08:45, aktualizacja: 2018-04-17 09:00

W ręce policjantów z drogówki wpadł 33-letni kierujący, wobec którego sąd zastosował 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna otrzymał taką karę za to, że jeździł pijany samochodem. Jak widać 33-latek nie stosował się do sądowego zakazu i podróżował swoim volkswagenem. Swoim zachowaniem wyczerpał znamiona przestępstwa i poniesie za to odpowiedzialność karną. Grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Nawet 3 lata więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Czeladzi za kierowanie samochodem, pomimo iż zabronił mu tego sąd. Mężczyzna miał orzeczony 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Taki środek miał być karą za kierowanie w stanie nietrzeźwości. 33-latek zignorował wydany zakaz i jeździł samochodem. Wczoraj wieczorem został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Krupanka przez drogówkę. Przyznał się policjantom, że zostało mu zabrane prawo jazdy za to, że w przeszłości kierował w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również