Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poranek Teatralny dla dzieci już w niedzielę 24 marca

  • Dodano: 2019-03-18 14:00

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza dzieci w ramach Poranka Teatralnego w niedzielę 24 marca o godzinie 11.00 na nowatorską adaptację bajki Jana Brzechwy „Księżniczka na ziarnku grochu", pełną koloru, wzruszenia i dobrej zabawy!

Poza olbrzymią dawką humoru, którymi nacechowane są liczne sytuacje komediowe, bajka zawiera w sobie przesłanie, które uczy młodego widza wiary we własne możliwości. Przedstawienie stawia na akceptację siebie oraz dostrzeganie nieograniczonego piękna w sobie. Opowiada również o tym, że nasze marzenia się spełniają. Trzeba tylko mocno w nie wierzyć!

Całość oprawiona jest oryginalną muzyką, tańcem oraz piosenkami

W trakcie bajki podziwiać możemy rodzinę królewską tańczącą hip- hop podczas „tańca poduszek", księżniczka zaprosi nas do wspólnego zaśpiewania piosenki, natomiast urokliwy „taniec tortów" będący serią pomyłek kucharzy, w których zamienia się ród królewski, przyprawi nas o gromki śmiech!

Bilety w cenie 15 złotych od osoby dostępne są w kasach SCK i on-line: http://www.bilety.siemck.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=1242

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również