Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Siemianowicach Śląskich w miesiącu kwietniu. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu.
Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Siemianowicach Śląskich zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:
30 kwietnia - poniedziałek
8:00 - 12:00
- Bratnia, nr 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15
- Krupanka nr 11, 15, 17, 19
- Polna nr 17
27 kwietnia - piątek
8:00 - 12:00
- Marii Skłodowskiej-Curie, nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, przepompownia
- Reymonta nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30
- Bangowska nr 52 sklep Biedronka, kotłownia działki 1340/115, 1342/115, 1485/115, 1489/115
26 kwietnia - czwartek
8:00 - 12:00
- Władysława Reymonta, nr 2, 4, 14, 16, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56
- Bańgowska - Kościół
- Skłodowskiej nr 31, 33
- Szymanowskiego nr 2, 4, 10, 12, 14
- Marii Skłodowskiej-Curie, nr 61, 63, 65, 67, 69a, b, 71a, b, 73, 75, 77, 79a, b, 81, 83, 85, działka nr 1296
8:00 - 15:00
- Chmielna
25 kwietnia - środa
10:00 - 14:00
- Sowia, nr 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12
- Pawia nr 2, 3, 4, 5
- Jastrzębia nr 1a, 3, 4, 6, 8, 10
- Gołębia nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
- Sikorek nr 3, 4, 5, 6, 7
- Sowia - Śląski Klub Golfowy
- Krucza - budynki w budowie
20 kwietnia - piątek
8:00 - 12:00
Stawowa, nr 18a, b, c, d, e, f, g, h, 22, 23a, b, c, 24, 25a, b, c, d, 27d, e, fHadamika nr 36 stolarniaWyzwolenia nr 21a, b, 23, 23a, b, c, d, 25a, b, c, d, działka nr 467/1
18 kwietnia - środa
8:00 - 12:00
Stawowa, nr 1a, 12, 12a, b, c, 13, 13a, b, 15, 15a, b, c, 17, 17a, b, 19, 19a, b, 21, 21a, b, 27, 27a, b, cDrejzy od 11 do 35 nr nieparzysteHarcerska nr 20a
16 kwietnia - poniedziałek
7:00 - 11:00
Jarosława Dąbrowskiego, nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, hala targowaDamrota nr 1, 1a, b, 2, 3, 4, 5, 6, 7Pułaskiego nr 1, 2, 3
10:00 - 14:00
Leśna, nr 13, 15, hydroforniaOkrężna nr 1, 2, 3, 5, 7, 7a, 9, 11
12 kwietnia - czwartek
8:00 - 12:00
Grabowa, nr 4, 4a, b, 5, 5a, b, 6, 6a, 7, 7a, b, 8, 8a, 10, 10a, bJaworowa nr 2, 2a, b, c, d, e, fTopolowa nr 2, 2aZielona nr 9
11 kwietnia - środa
8:00 - 12:00
Akacjowa, nr 1, 1a, b, 2, 2a, 3, 3aKlonowa nr 1b, c, d, e, 2, 2a, b, c, d, 3, 3a, b, 5, 7Topolowa nr 1, 1aZielona nr 11, 11a
8:00 - 15:00
Poranna
10 kwietnia - wtorek
8:00 - 12:00
Marcina Kasprzaka, nr 1, 3, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 10aJedności nr 1, 1a, b, c, 3, 4, 5, 6Trafalczyka nr 3, 3a, b, c, 5, 5a, 6, 6a, 9, 9a, 10, 10a, 11, 11a, 12, 13, 14, 14a, b, cSzkolna nr 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
9 kwietnia - poniedziałek
8:00 - 12:00
Szkolna, nr 3, 4, 13, 13a, b, 14, 15, 16, 17Kasprzaka nr 2, 4, budynki tylneHutnicza nr 14, 14a, 15
6 kwietnia - piątek
8:00 - 12:00
Jana Sobieskiego, nr od 8 do 37 obie stronyLigonia nr 5
5 kwietnia - czwartek
8:00 -12:00
Fitznerów, nr 1, 2, 2a, 3, 3a, 64, 6, kontener TeleinfoŚniadeckiego nr 11, 13Śląska nr 4, 6
8:00 - 14:00
Karola Gajdzika, od 2 do 16 nr parzyste, i od 7 do 17 nr nieparzyste, praz działki budowlaneDomina nr 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, działki budowlaneWojciecha, nr 1, 2, 4Brandysa nr od 5 do 25 - obie stronyZaciszna - całaŻeromskiego od 2 do 28 nr parzyste, i nr 13, 15Paryska nr 2, 4, 4a, 6, 6a, 11Londyńska nr 4Sienna nr 2Harcerska nr 3
4 kwietnia - środa
8:00 - 12:00
Pawła Śmiłowskiego, od 6 do 30 nr parzyste, i od 21 do 35 nr nieparzystePoprzeczna nr 3Pszczelnicza nr od 1 do 14 obie stronyBoczna nr 1, 2, 7, 7a, 20, 22Powstańców nr 18a, b, 26, 28a, 30, 32, 38, 40
Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.