Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Ruszają animacje na Rynku Miejskim

  • Dodano: 2020-06-18 09:45

Tradycją już się stało, że w maju i czerwcu dzieci mogły się bawić na Rynku Miejskim. Były animacje, były dmuchańce, były samochodziki akumulatorowe. Niestety w tym roku wszystko jest inne. Ale skoro częściowo już można, miasto nie chce najmłodszych mieszkańców naszego miasta zostawiać bez niczego. Zwłaszcza, że zbliżają się wakacje.


Już w najbliższą sobotę 20 czerwca br., kiedy to w godz. 10.00-14.00 zapraszamy na Rynek Miejski na animacje dla dzieci.


Na animacje będą prowadzone w każdą sobotę do końca wakacji (oprócz 15 sierpnia). Jak zwykle każde spotkanie będzie pod innym hasłem, w sobotę będzie dzień gimnastyczny.


Oczywiście w związku z trwającym ciągle stanem epidemii, musimy się liczyć z obostrzeniami, które będą obowiązywały na Rynku. Będzie wyznaczony teren imprezy włącznie z zaznaczonymi miejscami dla poszczególnych uczestników. Głównym warunkiem uczestnictwa we wspólnej zabawie, będzie zapoznanie się z regulaminem i wypisanie przez prawnego opiekuna dziecka stosownych oświadczeń. Zwracamy uwagę, że oświadczenie musi być podpisane przez prawnego opiekuna dziecka, a nie przez babcię ciocię czy sąsiadkę, z którą dzieci przybyły na Rynek.

Pełny tekst regulaminu oraz oświadczenie dostępne w załącznikach.

Tradycyjnie życzymy dobrej pogody i udanej zabawy.

Załączniki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również