Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Senioralny Klub Filmowy 3xE. Inauguracja działań w Siemianowicach Śląskich

  • Dodano: 2023-04-19 07:30, aktualizacja: 2023-04-18 21:05

17 kwietnia zainaugurował swoje działanie Senioralny Klub Filmowy 3xE. Panie, które kiedyś spotykały się w ramach takiego klubu w jednej z fundacji tuż przy granicy Bytkowa, postanowiły, że pomysł i wspólne spędzany czas są warte kontynuowania.

Dla chcącego nic trudnego, okazało się, że podczas niezobowiązującego spotkania pojawił się pomysł wznowienia działania dyskusyjnego klubu filmowego.

Co do tego jest potrzebne?

Miejsce, sprzęt i dobre chęci. Pierwsze spotkanie testowe za nami – pojawiło się 10 uczestniczek. Spotkania mają być kontynuowane co 2 tygodnie na Bytkowie. Niedługo potwierdzi się miejsce oraz kalendarz spotkań, wtedy będzie można zaprosić również wszystkich chętnych. Pomysłodawczynią klubu jest pani Emilia Bielak – seniorka, która ma ciągle pomysły na działanie, kilka razy otrzymywała już nagrody z tego tytułu. Nagrody ją zawsze dziwią bo przecież “to nic wielkiego”.

Klub Filmowy 3XE, może działać dzięki dobry pomysłom, wsparciu które zadeklarowali: właścicielka kawiarni Beza i Chmiel (ulica Stęślickiego 8, otwarcie planowane na 28 kwietnia), Ewa Kulisz, wspierająca sprzętowo i filmowo oraz Elżbieta Nieszporek, Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych – wspierająca medialnie oraz sprzętowo w ramach miejskiej mobilnej sali dla seniorów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również