Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Siemianowickie inwestycje mieszkaniowe na Google Maps

  • Dodano: 2020-02-20 08:15, aktualizacja: 2020-02-17 11:44

W naszym mieście powstaje coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych, chcąc ułatwić znalezienie mieszkania każdemu, kto go poszukuje i chce osiedlić się w Siemianowicach, Urząd Miasta przygotował projekt przedstawiający nowo powstające osiedla mieszkaniowe.

Przy wykorzystaniu narzędzia Google Maps stworzono interaktywną mapę nowych inwestycji, osoby zainteresowane osiedleniem się w Siemianowicach Śląskich będą mogły podejrzeć, gdzie konkretnie zlokalizowana jest dana inwestycja i sprawdzić, co znajduje się w jej pobliżu.

Na mapę naniesione zostały dane takie jak: nazwa powstającej inwestycji wraz z jej opisem zawierającym min. ilość i wielkość dostępnych mieszkań oraz niezbędne dane kontaktowe, tak aby ułatwić kontakt zainteresowanym osobom z biurem sprzedaży.

Opis każdej z inwestycji zawiera również link do bezpośredniej strony internetowej dotyczącej konkretnego osiedla, na której można podejrzeć układ mieszkań oraz zaznajomić się z ich dostępnością. Zawarte na mapie dane będą na bieżąco aktualizowane w oparciu o dostarczone przez deweloperów dane.

- Nasze miasto posiada bogatą infrastrukturę, dzięki której warto wybrać właśnie Siemianowice na miejsce zamieszkania. Tereny zielone, rekreacyjne, bliska odległość do centrum Katowic, ośrodków naukowych oraz medycznych, to tylko niektóre z plusów naszej miejscowości. Teraz tą ofertę dla potencjalnych mieszkańców zestawiamy z nowymi ofertami developerów, aby pokazać pełną gamę możliwości Siemianowic Śl. – komentuje Jakub Nowak, kierownik Biura Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta.

Takie rozwiązanie jest dużym ułatwieniem dla każdego, kto szuka mieszkania – w ten sposób poszukujący ma łatwy dostęp do informacji o wszystkich aktualnie trwających lub rozpoczynających się inwestycjach w Siemianowicach Śląskich.

Link do mapy - Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Deweloperzy, którzy chcą umieścić swoją inwestycję na warstwach interaktywnej mapy proszeni są o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Inwestora: investor@um.siemianowice.pl

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisane wymaganego porozumienia oraz dostarczenie następujących informacji:

- Nazwa firmy,

- Nazwa inwestycji,

- Adres inwestycji,

- Opis inwestycji max. 300 znaków

- Dane kontaktowe (telefon, adres e-mail, link do strony www. dotyczącej bezpośrednio inwestycji na terenie Siemianowic Śląskich)

- Przesłania na adres e-mail: investor@um.siemianowice.pl 2 zdjęć przedstawiających inwestycję w formacie JPG w rozdzielczości nie gorszej niż 1024x768.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również