Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Śniadanie Biznesowe dla przedsiębiorczych pań w Siemianowicach Śląskich za nami

  • Dodano: 2023-04-28 06:15, aktualizacja: 2023-04-27 21:06

26 kwietnia w Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 4 odbyło się  spotkanie pt. „Kobiety Przedsiębiorcze” z Agnieszką Gładysz, Pierwszym Zastępcą Prezydenta Miasta.

Przebieg spotkania

Po raz pierwszy śniadanie było dedykowane tylko dla Pań. Spotkanie rozpoczęła Agnieszka Gładysz, Pierwsza Zastępca Prezydenta Miasta, dziękując za liczne przybycie oraz zachęcając do współpracy w przyszłości. Na spotkaniu z ramienia Urzędu Miasta była również Beata Gałecka, Druga Zastępca Prezydenta Miasta oraz Katarzyna Chrapek-Rogowska, Skarbnik Miasta.

Następnie Aleksandra Goc wykładowczyni i przedsiębiorczyni z wieloletnim stażem opowiedziała o tym, że w drodze najważniejszy jest cel i co należy zrobić, aby go nie stracić.

Po tym wprowadzeniu, każda z uczestniczek przedstawiła swoją krótką prezentację swoich produktów i usług. Panie wymieniły się swoim doświadczeniem i nawiązały nowe kontakty biznesowe. Kobiety Przedsiębiorcze pokazały swoją siłę do dalszego działania.

Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, rozmowy Pań były budujące i nie miały końca. Z pewnością takie spotkania zostaną powtórzone w najbliższej przyszłości, zapowiedziała Agnieszka Gładysz, Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również