Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Śniadanie Biznesowe z fotowoltaiką

  • Dodano: 2019-12-16 14:30

13 grudnia br. w Siemianowickim Centrum Kultury – Willi Fitznera odbyło się Śniadanie Biznesowe, w którym udział wzięło blisko czterdziestoosobowe grono przedsiębiorców reprezentujących firmy z różnorakich branż.

Poranne spotkania biznesowe służą wymianie cennych doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów, które nierzadko kończą się owocną współpracą. Grudniowe spotkanie zostało zasponsorowane przez firmę Foto Volt Eko Sp. z o.o. Sp. kom., której przedstawiciele przybliżyli uczestnikom zagadnienia związane z instalacjami fotowoltaicznymi oraz dotacjami, które można otrzymać na ten cel.

Po części oficjalnej, uczestnicy przystąpili do nawiązywania kontaktów biznesowych i aktywnego networkingu, wymieniając się wizytówkami z potencjalnymi klientami, kooperantami bądź oferentami usług i produktów, których potrzebują, a wszystko to przy przepysznym śniadaniu i aromatycznej kawie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie oraz udane spotkanie. Następne Śniadanie Biznesowe planowane jest po feriach zimowych, pod koniec stycznia 2020 r.

Firmy zainteresowane zasponsorowaniem spotkania oraz przedstawieniem podczas jego trwania swojej oferty proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Inwestora, adres e-mail: investor@um.siemianowice.pl lub pod numerem telefonu (32) 760-53-94.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: UM Siemianowice Śląskie (autor: Marlena Jagoda-Rybacka)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również