Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Spotkanie wielkanocne w siemianowickiej komendzie

  • Dodano: 2023-04-06 06:30, aktualizacja: 2023-04-05 22:14

Komendant Miejski Policji w Siemianowicach Ślaskich mł.insp. Waldemar Wierzycki spotkał się z podległymi funkcjonariuszami, pracownikami komendy, aby złożyć im świąteczne życzenia.

Już za moment usiądziemy z najbliższymi przy świątecznym stole, jednakże część mundurowych w tym czasie będzie w służbie. Właśnie tym, którzy będą strzegli bezpieczeństwa, Komendant życzył spokojnej służby. Na "jajeczkowym" spotkaniu nie zabrakło zaproszonych gości, którzy na co dzień współpracują z policjantami.

Tradycja w siemianowickiej policji

Zwyczajem w siemianowickiej komendzie jest to, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi wszyscy policjanci, pracownicy są zaproszeni na świąteczny poczęstunek, aby tak jak w rodzinie złożyć sobie życzenia. Gospodarz "jajeczkowego" spotkania, Komendant Miejski Policji mł.insp. Waldemar Wierzycki życzył wszystkim, żeby święta upływały spokojnie w gronie najbliższych osób i były okazją do odpoczynku oraz refleksji. Tym mundurowym, którzy w święta będą pełnić służbę życzono, aby przebiegała ona spokojnie i przede wszystkim bezpiecznie. Do świątecznych życzeń dołączyli się również I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji podinsp. Piotr Bańka oraz zaproszeni goście, którzy na co dzień współpracują z policjantami i wspierają ich w służbie. O tradycyjny, wielkanocny poczęstunek zadbały siemianowickie związki zawodowe oraz IPA.

Spotkanie wielkanocne w siemianowickiej komendzie / fot. KMP Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również