Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Strzyga! wystąpi pod szybem Krystyn

  • Dodano: 2018-07-04 07:45, aktualizacja: 2018-07-03 12:37

Na nowy cykl koncertowy „Muzyczne lato pod szybem Krystyn” zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury - Parku Tradycji w każdy wakacyjny piątek.

O godzinie 20.00 na klimatycznej, plenerowej scenie pod wieżą szybu Krystyn zaprezentują się interesujące, różnorodne zespoły oraz projekty muzyczne. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. W najbliższy piątek 6 lipca pod szybem Krystyn wystąpi zespół Strzyga! W razie niepogody zostanie przeniesiony na salę widowiskową SCK - Parku Tradycji.

Zespół Strzyga! to pochodzące ze śląska trio muzyczne, które z ironicznym uśmiechem zapuszcza się w posępne rejony kultury oraz sfery wierzeniowej. Interesują ich miejsca zamieszkałe przez złowróżbne i groteskowe wytwory ludzkiej wyobraźni. Założycielami i pomysłodawcami zespołu są Paulina Nowak i Radosław Matysek. W październiku 2017 r. do zespołu dołączył perkusista i lider śląskiej formacji Oberschlesien - Marcel Różanka. Po kilkumiesięcznej pracy nad materiałem zespół po raz pierwszy wystąpi prezentując swoją nową odsłonę i premierowe utwory.

autor: Karolina Gera - SCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również