Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Świąteczne paczki od policjantów i pracowników komendy wyruszyły do seniorów

  • Dodano: 2022-12-08 06:00, aktualizacja: 2022-12-07 21:38

Siemianowiccy policjanci i pracownicy komendy włączyli się do organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej akcji "Paczuszka dla staruszka". Stróże prawa przygotowali świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących osób starszych z naszego miasta.

Organizatorem akcji "Paczuszka dla staruszka" jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich. Ideą było przygotowanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących seniorów z naszego miasta. Siemianowiccy mundurowi oraz pracownicy komendy po raz kolejny włączyli się do tej zaszczytnej zbiórki. Mamy nadzieję, że przekazane paczki przyniosą radość w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim policjantom i pracownikom komendy, którzy włączyli się do tej akcji i zadbali o to, aby pod choinką seniorów także były prezenty. Niejednokrotnie może być to jedyny prezent, który tam się znajdzie, a wolontariusz, który go przyniesie, jedyną osobą, która odwiedzi seniora. Rozejrzyjmy się wokół siebie. Być może obok znajduje się osoba starsza, samotna, która potrzebuje jakiejś pomocy bądź zwyczajnej rozmowy i chwili zainteresowania. - apelują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również