Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Tak bawili się mieszkańcy na pikniku pod Jarzębiną!

  • Dodano: 2024-05-28 12:30

Sobotnie popołudnie na skwerze pod SCK – Jarzębina było wypełnione atrakcjami nie tylko dla najmłodszych. Na początku swoją niezwykłą energią zaraziły nas animatorki, które zabawami i tańcami porwały do zabawy dzieci i nie tylko.

Co się działo?

Później odbyły się występy sekcji Siemianowickiego Centrum Kultury – różnorodne i pełne pasji. Na scenie pojawili się młodzi artyści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach, od śpiewu po taniec.

Następnie na scenie pojawiły się zespoły. Pierwszy wystąpił zespół coverowy Eminence, który swoimi interpretacjami znanych utworów porwał publiczność do wspólnego śpiewania i tańca. Ich energia sprawiła, że każdy utwór brzmiał świeżo i dynamicznie, a publiczność chętnie dołączała do zabawy.

Po nich na scenie zagościł zespół rockowy Rockomotive, który dodał imprezie jeszcze więcej adrenaliny. Mocne brzmienia, charyzmatyczny wokal i wyrazista obecność sceniczna sprawiły, że serca wszystkich fanów rocka biły szybciej.

Wspólny relaks w mieście

Dzięki różnorodności muzycznych stylów, każdy uczestnik pikniku mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się popołudniem pełnym dźwięków, które długo pozostaną w pamięci. Atmosfera pikniku była niezwykle przyjazna i sprzyjała integracji mieszkańców. Rodziny mogły spędzić wspólnie czas, bawiąc się i relaksując.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również