Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Udany start piłkarzy Siemianowiczanki

  • Dodano: 2018-09-05 08:15, aktualizacja: 2018-09-05 08:26

Udany początek sezonu 2018/2019 zanotowali piłkarze MKS Siemianowiczanki.

Podopieczni Krzysztofa Szybieloka, występujący w grupie IV katowickiej ZINA Klasy Okręgowej, w pięciu spotkaniach aż czterokrotnie wygrywali i tylko raz zeszli z boiska pokonani. Po pięciu ligowych kolejkach siemianowiczanie zajmują trzecie miejsce, z dorobkiem 12 punktów i do lidera - Tęczy Błędów - tracą zaledwie jedno "oczko" !

W pierwszym meczu, na własnym boisku, zawodnicy MKS Siemianowiczanki podejmowali Silesię Miechowice wygrywając 2:1, w drugiej kolejce wygrali na wyjeździe z SKS Łagiszą 3:0. W trzeciej serii spotkań nasz zespół musiał uznać wyższośc Szczakowianki Jaworzno, tracąc bramkę w końcówce spotkania i przegrywajac 2:3. W kolejnym meczu - na wyjeździe - siemianowiczanie pokonali Łazowiankę Łazy 2:0, a w minioną sobotę (1.09) podopieczni Krzysztofa Szybieloka pokonali Odrę Miasteczko Śląskie 3:0. Gole w tym meczu strzelili: Łukasz Mieszczak, Rafał Nowak i Kamil Chrobok.

Kolejne ligowe spotkanie drużyna MKS Siemianowiczanki zagra już w najbliższą sobotę (8.09) - na własnym boisku w Parku "Pszczelnik" podejmować będą Cyklon Rogoźnik. Początek rywalizacji o godzinie 11.00! Zapraszamy!

autor: Krzysztof Nos

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również