Wiadomości z Siemianowic Śląskich

W piątek ostatni Chill Time

  • Dodano: 2019-08-28 11:00

Na ostatni w tym sezonie koncert z klimatycznego cyklu "Chill Time pod szybem Krystyn" zapraszamy na plenerową scenę przy SCK - Parku Tradycji w najbliższy piątek 30 lipca. O godzinie 20.00 wystąpi Beat Le Juice. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Funk, bas, glitch - tak w trzech słowach można określić muzykę pochodzącego z Cieszyna producenta, DJa i winylowego maniaka - Beat Le Juice. Eklektyczna mieszanka stylów, brzmień i inspiracji, którą serwuje w każdym utworze, potrafi zaspokoić głód zarówno fanów najnowszych dźwiękowych eksperymentów, jak i zwolenników klasycznych, funkowych brzmień. W poszukiwaniu swojego stylu i w celu doskonalenia producenckiego rzemiosła wyruszył do Wielkiej Brytanii, by po dwóch latach zostać absolwentem manchesterskiej School of Electronic Music.

Przygoda ta została w 2018 roku zwieńczona współpracą z brytyjską wytwórnią Scour Records i wydaniem debiutanckiej EP pod tytułem „So Much Style”. W ciągu kilku tygodni płyta ta wspięła się na 1 miejsce wśród gatunków Glitch Hop i Breakbeat na portalach Beatport i Junodownload. To, w połączeniu ze wsparciem artystów takich jak Krafty Kuts, Fort Knox Five, Hong Kong Ping Pong czy DJ Roast Beatz sprawiło, że Beat Le Juice stał się jednym z najważniejszych polskich producentów na scenie Glitch Hopowej. Obecnie pracuje on nad drugim studyjnym wydawnictwem i budowaniem swojego show na żywo, na którym nie zabraknie orzeźwiającej dawki funku i soczystej elektroniki.

W piątek ostatni Chill Time

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również