Wiadomości z Siemianowic Śląskich

W sobotę rusza XXVI Bieg Korfantego. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

  • Dodano: 2019-04-25 09:30

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia 2019 roku, o godz. 11.00 spod pomnika Wojciecha Korfantego w Katowicach biegacze rozpoczną 10 kilometrową trasę XXVI Biegu Korfantego, której meta zlokalizowana będzie w rejonie pomnika patrona imprezy w Siemianowicach Śląskich przy Alei Sportowców. W związku z tą imprezą sportową będą utrudnienia w ruchu.

Trasa XXVI Bieg Korfantego

Trasa prowadzić będzie ulicami: Katowicką, Staszica, Ślaską, Parkową i Aleją Sportowców, gdzie w rejonie pomnika Wojciecha Korfantego jest wyznaczona meta biegu.

W czasie biegu nastąpi czasowe zamknięcie w/w ulic, jak również mogą nastąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej KZK GOP na trasie imprezy.

Uprasza się mieszkańców o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach w godzinach 11.00-13.00 oraz stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających imprezę. 

Jednocześnie informujemy, że w trakcie biegu będzie możliwość wyjazdu z osiedla Tuwim od ulicy Leśnej w kierunku Wieży Telewizyjnej, nie będzie natomiast możliwości wjechania na osiedle. Wyjazd będzie regulowany przez policjantów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również