Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

W sobotę rusza XXVI Bieg Korfantego. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

  • Dodano: 2019-04-25 09:30

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia 2019 roku, o godz. 11.00 spod pomnika Wojciecha Korfantego w Katowicach biegacze rozpoczną 10 kilometrową trasę XXVI Biegu Korfantego, której meta zlokalizowana będzie w rejonie pomnika patrona imprezy w Siemianowicach Śląskich przy Alei Sportowców. W związku z tą imprezą sportową będą utrudnienia w ruchu.

Trasa XXVI Bieg Korfantego

Trasa prowadzić będzie ulicami: Katowicką, Staszica, Ślaską, Parkową i Aleją Sportowców, gdzie w rejonie pomnika Wojciecha Korfantego jest wyznaczona meta biegu.

W czasie biegu nastąpi czasowe zamknięcie w/w ulic, jak również mogą nastąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej KZK GOP na trasie imprezy.

Uprasza się mieszkańców o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach w godzinach 11.00-13.00 oraz stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających imprezę. 

Jednocześnie informujemy, że w trakcie biegu będzie możliwość wyjazdu z osiedla Tuwim od ulicy Leśnej w kierunku Wieży Telewizyjnej, nie będzie natomiast możliwości wjechania na osiedle. Wyjazd będzie regulowany przez policjantów.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.