Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wizja lokalna w śledztwie o zabójstwo

  • Dodano: 2019-07-08 14:15

W środę z zakładu karnego na miejsce znalezienia zwłok 28-letniego mężczyzny, został przekonwojowany 55-latek podejrzany o tę zbrodnię.

Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich, w toczącym się śledztwie, przeprowadziła na miejscu eksperyment procesowy. Na nieużytkach w centrum miasta, gdzie doszło do zabójstwa i ukrycia zwłok, podejrzany opisywał przebieg wydarzeń z tego dnia. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z katowickiego oddziału prewencji oraz mundurowi z Siamianowic.

Zwłoki zakopanego 28-latka znaleziono 1 czerwca tego roku na nieużytkach w centrum miasta

Rozpoczęto poszukiwania sprawcy tej zbrodni. Został za nim wydany list gończy. Po kilku dniach podejrzany został zatrzymany przez siemianowickich policjantów. 55-letni mieszkaniec Siemianowic trafił do aresztu. Przez cały czas w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Siemianowicach Śląskich śledztwie, wykonywane są czynności procesowe, które poszerzają gromadzony materiał dowodowy. W środę, w miejscu znalezienia zwłok i zabójstwa 28-latka, został przeprowadzony eksperyment procesowy. Podejrzany na tę czynność został przekonwojowany z zakładu karnego. Na nieużytkach w centrum miasta opisywał przebieg zabójstwa. W eksperymencie brali udział również biegli sądowi. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z katowickiego oddziału prewencji, siemianowiccy policjanci oraz przewodnicy psów.

Google NewsSubskrybuj Siemianowice.net.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również