Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wizja lokalna w śledztwie o zabójstwo

  • Dodano: 2019-07-08 14:15

W środę z zakładu karnego na miejsce znalezienia zwłok 28-letniego mężczyzny, został przekonwojowany 55-latek podejrzany o tę zbrodnię.

Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich, w toczącym się śledztwie, przeprowadziła na miejscu eksperyment procesowy. Na nieużytkach w centrum miasta, gdzie doszło do zabójstwa i ukrycia zwłok, podejrzany opisywał przebieg wydarzeń z tego dnia. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z katowickiego oddziału prewencji oraz mundurowi z Siamianowic.

Zwłoki zakopanego 28-latka znaleziono 1 czerwca tego roku na nieużytkach w centrum miasta

Rozpoczęto poszukiwania sprawcy tej zbrodni. Został za nim wydany list gończy. Po kilku dniach podejrzany został zatrzymany przez siemianowickich policjantów. 55-letni mieszkaniec Siemianowic trafił do aresztu. Przez cały czas w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Siemianowicach Śląskich śledztwie, wykonywane są czynności procesowe, które poszerzają gromadzony materiał dowodowy. W środę, w miejscu znalezienia zwłok i zabójstwa 28-latka, został przeprowadzony eksperyment procesowy. Podejrzany na tę czynność został przekonwojowany z zakładu karnego. Na nieużytkach w centrum miasta opisywał przebieg zabójstwa. W eksperymencie brali udział również biegli sądowi. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z katowickiego oddziału prewencji, siemianowiccy policjanci oraz przewodnicy psów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również